Sitio Do Cordeiro Villa
Sitio Do Cordeiro Villa tilbyder en indkvartering med en privat pool og et fuldt udstyret køkken.
Casa da Árvore Suco de Uva Integral ligger 7 km derfra, mens Vinhos Sorocamirim ligger 4 km fra indkvarteringen. Du kan komme til Vinícula Góes om få minutter i bil.
Gæsterne vil nyde haven udsigt fra værelset. Der er 1 badeværelser til rådighed.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Sitio Do Cordeiro Villa?
Gæster på Sitio Do Cordeiro Villa kan parkere deres bil i en gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Congonhas fra Sitio Do Cordeiro Villa?
Der er 60 km mellem Congonhas og Sitio Do Cordeiro Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Sitio Do Cordeiro Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Sitio Do Cordeiro Villa med deres kæledyr.